Новини від організаційного комітету ювілейного XXV ДДМ

В п’ятницю, 10-го березня ми продовжили підготовку XXV ювілейного ДДМ. В першу чергу уточнювали програму на три дні зустрічі. Вже зараз можемо вам повідомити які пункти програми чекають на вас.

П’ЯТНИЦЯ

Реєстрація, чай/кава, Коронка до Божого Милосердя, урочисте відкриття, Хресна дорога, можливість приступити до Таїнства Сповіді, Акафіст та Свята Меса, яку для нас звершить єпископ Леон Дубравський.

СУБОТА

Утреня по парафіях, праця в групах, майстер-класи, обід, ювілейний концерт, сюрприз у сестер Бенедектинок, Розарійна процесія та Свята Меса на завершення дня.

НЕДІЛЯ

Літургія годин зранку в костелі святого Йоана з Дуклі, посвячення верб та урочиста процесія і, звісно, Свята Меса на майдані перед кафедральним собором святої Софії.

Передчуваємо, що ви, дорогі учасники, навіть не здогадуєтесь де саме ми будемо мати святковий концерт в суботу. Літній театр «Ракушка» з радістю прийме нас цієї весни! Сподіваємось, що і погода відповідатиме нашому святковому настрою.

Сестри плідно працюють над наповненням цьогорічного пісенника та молитовника. Музичний супровід та співи також ретельно готуються керівниками парафіяльних хорів. Звісно, деякі питання ще потребують відповіді. Саме для цього організаційний комітет збиратиметься ще раз вже 20-го березня. Тому слідкуйте за новинами на нашому сайті!

Олександра Кісельова