Лист настоятелям і молоді

Вельмишановний Отець Настоятель !

Дорога Молодь!

«Що лиш скаже вам, - робіть» (Йн. 2,5) – під таким гаслом, переживаючи соту річницю об’явлень Матері Божої в Фатімі, пройде наш Ювілейний XXV Дієцезіальний День Молоді в м. Житомирі в днях 7-9 квітня 2017 року.

Сердечно просимо в своїх парафіях зорганізувати якнайбільшу кількість молоді (віком від 14 років), яка візьме участь в ДДМ XXV, щоб, в соту річницю Фатимських об’явлень Матері Божої розважити Материнство, Жіночність та Духовність Марії і взяти Її за взірець в своєму молодому повсякденному  житті (тема конференцій, а особливо, праці в групах і мастер-класів розкрита не тільки для дівчат але і для хлопців)

* просимо , щоб кожна група мала парафіяльний прапор або інші реквізити

* в програмі XXV ДДМ запланована ранкова програма в 4 храмах м. Житомира. Для кращого зорганізування цього заходу нам потрібна конкретна інформація щодо ночівлі. Тому звертаємось з проханням, якщо хтось має вже ночівлю, в анкеті реєстрації вказати точну адресу, або хоча район м. Житомира

* деякі заходи ДДМ відбуватимуться не в приміщеннях, а на приклад, в житомирському міському парку, тому прохання мати при собі теплий одяг

* кошт участі в XXV ДДМ становитиме 100 грн.

* реєстрація груп відбуватиметься на сайті Дієцезіального Дня Молоді до 02.04.2017 року за рекомендацією отця Настоятеля. 

* телефони для контакту : +38 068 5нуль9 87 4нуль, +38 073 415 39 4нуль